Renault Laguna Jihomoravský kraj - auto moto bazar

Renault Laguna - Auto Moto Bazar


Osobní automobily

Auto moto bazar
Osobní automobily
Nákladni a užitkové vozy
Motoinzerce
Náhradní díly auto
Tuning bazar
Agrobazar
Autodoplňky
Stavební stroje
Veterán inzerce

Renault Laguna Jihomoravský kraj

Renault Laguna bazar, prodám - koupím - Jihomoravský kraj

Zobrazeno 1 - 0 z 0 inzerátů.
Cena
Lokalita
Zobrazeno


Renault Laguna Jihomoravský kraj (vzorový inzerát)
Renault Laguna bazar, prodám - koupím - vzor inzerátuDo kategorie " Renault Laguna Jihomoravský kraj" nebyla vložena zatím žádná inzerce. Toto je vzorový inzerát, chcete sem přidat nový inzerát ?


Cena neuvedena
Celá ČR
 
Reklamy Google:Stránky: 1

Inzerce regionálně:


Renault Laguna České Budějovice - Renault Laguna Brno - Renault Laguna Hradec Králové - Renault Laguna Liberec - Renault Laguna Ostrava - Renault Laguna Olomouc - Renault Laguna Pardubice - Renault Laguna Plzeň - Renault Laguna Ústí nad Labem - Renault Laguna Praha - Renault Laguna - výběr regionu

Renault Laguna Jihomoravský kraj

Renault Laguna se začala vyrábět v roce 1994. Nejdříve se vyráběla pouze ve verzi hatchback, verze Renault Laguna combi přišla na trh v roce 1995. Výroba modelu Renault Laguna znamenala pro automobilku Renault velký krok kupředu v oblasti kvality a spolehlivosti. Po roce 1998 prodělal Renault Laguna facelift. Laguna obdržela v crashtestech tři hvezdičky Euro NCAP, ale později ji byla jedna odebrána. Až do konce výroby první verze Laguny v roce 2000 jich bylo vyrobeno více než 1,5 mil. Na konci roku 2000 se začala vyrábět druhá generace vozu Renault Laguna. V březnu 2005 se dočkal Renault Laguna faceliftu.

Renault Laguna prodej

Na této straně je bazar Renault Laguna Jihomoravský kraj, je zde inzerce typu prodám Renault Laguna Jihomoravský kraj a auto inzerce Renault Laguna Jihomoravský kraj.

Autobazar a motoinzerce, autoinzerce všech modelů automobilů, náhradní díly bazar. Chcete podat inzerát? - RSS RSS